Radca prawny Marcin Marusiński

Radca prawny od 2014 roku wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi pod numerem ŁD–M– 1936. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego.

Doświadczenie zdobywał jeszcze na studiach, pracując w kancelarii adwokackiej, a następnie – w okresie odbywania aplikacji jako in-house lawyer w dziale prawnym Rossmann SDP sp. z o.o. w Łodzi.

Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, sporach z organami administracji publicznej, prawie rodzinnym (sprawy rozwodowe) oraz prawie pracy. Prowadził z sukcesem wiele procesów sądowych. Negocjował i opiniował umowy najmu z centrami handlowymi, tworzył dla przedsiębiorców (w tym spółek) wewnętrzne akty prawne (regulaminy, procedury, uchwały zarządu, rady nadzorczej, zgromadzenia wspólników).

Radca prawny Ewa Marusińska

Radca prawny od 2012 roku wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi pod numerem ŁD–M– 1734. Absolwentka studiów prawniczych z 2006 roku. W latach 2007-2008 kontynuowała naukę w kończąc Podyplomowe Studium Prawa Spółek na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracę w zawodzie prawnika rozpoczęła po zakończeniu studiów zajmując się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorcy. W okresie odbywania aplikacji w kancelarii radcy prawnego pod kierunkiem patrona zdobywała dalsze doświadczenie zawodowe.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu nieruchomości, prawa spółek, prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz dochodzeniem odszkodowań.